IBA 2018 z naszym udziałem

W dniach 15-20 września 2018 w Monachium odbędzie się najważniejsze wydarzenie dla branży piekarniczej i cukierniczej na świecie – Międzynarodowe Targi Piekarnictwa, Cukiernictwa i Przekąsek IBA 2018. Nasza firma zaprezentuje tam swoje produkty.IBA gromadzi wystawców i zwiedzających z całego świata. Podczas ostatniej edycji targów w 2015 roku swoją ofertę zaprezentowało 1309 wystawców z 57 krajów, a targi odwiedziło 77814 profesjonalnych zwiedzających. Zakres tematyczny obejmuje następujące obszary: maszyny piekarnicze i cukiernicze, zaopatrzenie piekarni i cukierni, środki do pieczenia, surowce i dodatki, gastronomia i catering, półfabrykaty i produkty gotowe. Udział w targach IBA jest okazją do zapoznania się z nowościami, usługami, trendami na rynku. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

W dniach 15-20 września 2018 w Monachium odbędzie się najważniejsze wydarzenie dla branży piekarniczej i cukierniczej na świecie – Międzynarodowe Targi Piekarnictwa, Cukiernictwa i Przekąsek IBA 2018. Nasza firma zaprezentuje tam swoje produkty.

IBA gromadzi wystawców i zwiedzających z całego świata. Podczas ostatniej edycji targów w 2015 roku swoją ofertę zaprezentowało

1309 wystawców z 57 krajów, a targi odwiedziło 77814 profesjonalnych zwiedzających. Zakres tematyczny obejmuje następujące obszary:

maszyny piekarnicze i cukiernicze, zaopatrzenie piekarni i cukierni, środki do pieczenia, surowce i dodatki, gastronomia i catering,

półfabrykaty i produkty gotowe. Udział w targach IBA jest okazją do zapoznania się z nowościami, usługami, trendami na rynku.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska