Razem dla dzieci – Dzień Dziecka w Słopanowie

10 czerwca 2017 w na boisku w Kobylnikach odbył się Festyn z okazji Dnia Dziecka, który zorganizowało sołectwo Słopanowo.

Od kilku lat wspieramy finansowo to wydarzenie. W tym roku nie tylko przekazaliśmy środki finansowe organizatorom. Nasi pracownicy zorganizowali zawody sportowe dla dzieci. Dzieciaki mogły sprawdzić się w takich konkurencjach jak: slalom między rolkami naszego clipbandu, rzut czapką sołtysa, rzuty piłką do kosza oraz łowienie stateczków wydrukowanych na drukarce 3D.

Zwycięzcy otrzymali symboliczne nagrody ufundowane przez naszą firmę, a pozostali uczestnicy słodycze.

Przygotowaliśmy także dla dzieci duże kolorowankami, które mogły kolorować z rodzicami.

Na naszym stoisku można było zobaczyć, jak działa drukarka 3D i co można na niej wydrukować. Marek, które jest odpowiedzialny za rozwój druku 3D w naszej firmie z zaangażowaniem odpowiadał na pytania osób zainteresowanych.

Podczas Festynu dzieci mogły bawić się na dmuchanych zjeżdżalniach, przejechać się bryczką czy obejrzeć akcję gaszenia pożaru przez strażaków OSP.

Dzień był słoneczny. Dzieci były uśmiechnięte, a nasi pracownicy zadowoleni, że razem mogliśmy zrobić coś razem dla najmłodszych. Już nie możemy się doczekać kolejnego festynu.

Dziękujemy lokalnym władzom za możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu.