Satysfakcja i dobra zabawa – Skoda Bike Challenge 2017

Uśmiechy na twarzach, ogromna satysfakcja i zmęczenie, tego doświadczyli zawodnicy Dantom po wyścigu kolarskim Skoda Poznan Bike Challenge 2017, który odbył się 10 września w Poznaniu. Na starcie stanęło 15 osób z naszej firmy, mieliśmy reprezentantów na każdej z 3 tras wyścigu. Dla większości z nas był to pierwszy start w tak dużej imprezie sportowej i jak zapowiadają niektórzy – na pewno nie ostatni. Pierwsi zawodnicy, którzy jechali dystans 18 km, wystartowali przed godziną 10. Najszybsi sportowcy z naszej firmy dotarli na metę już po 46 minutach. Mimo niesprzyjającej pogody kibice 
stawili się na starcie i mecie i dzielnie nas wspierali. Zawodnicy, którzy jechali dystans 50 km, oczekiwali na swój start ponad 1,5 godziny. Najszybciej ten dystans przejechał Sławek, przybył na metę po 1 godz. i 34 min. Na najbardziej wymagającej trasie, która liczyła 120 km też mieliśmy swojego reprezentanta – Piotra. Piotr dotarł na metę po 4 godzinach i 26 minutach. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy w za zaangażowanie i świetną zabawę. Liczymy na to, że w przyszłym roku też wystartujemy, a nasze wyniki będą znacznie lepsze.